Kontakte     Indeks     Pershtypje  

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
      +355 4 22 58 839

Fax: +355 4 22 40 117
E-mail: toena@toena.com.al

toena@abcom-al.com 
redaksia@toena.com.al 

Botimet e reja

     

Niko Pojani, Hektor Cullufi, Niko Lako, Markel Baballėku, Rikard Luka - Metodat energjitike nė statikėn e strukturave

 

 

 

Niko Pojani, Hektor Cullufi, Niko Lako, Markel Baballėku, Rikard Luka

Metodat energjitike nė statikėn e strukturave

Lloji : Tekst studimor

Shtėpia Botuese : Toena

ISBN : 978 - 99943 - 1 - 494 - 2

Formati : 16.5 x 23

Faqe : 392

Ēmimi : 1600 lekė (13 euro) lidhje e butė

              2300 lekė (18 euro) lidhje speciale

Veprimtari

TOENA 15 vjet pėrvojė nė fushėn e botimeve

 

Fituesit e ēmimeve tė panairit tė 10- tė tė librit “Tirana 2007”

 

Takim me rastin e 70-vjetorit tė akademikut Rexhep Qosja

Katalogu i botimeve
Ky katalog ėshtė ideuar, formuluar dhe sistemuar nė mėnyrė tė tillė qė tė gjithė tė interesuarit tė mund tė marrin njė informacion tė plotė dhe tė hollėsishėm pėr ēdo libėr tė pėrfshirė nė tė.me shume
Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume