Kontakte     Indeks     Pershtypje  

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

Kontakte

 

Kėtu do tė gjeni tė gjitha kontaktet e nevojshme pėr departamentet, shtypshkronjėn dhe ekzekutivin e Shtėpisė Botuese "Toena"

 

Adresa e Shtėpisė Botuese

 

 

Adresa e Shtėpisė Botuese
Botimet Toena: Rruga "Muhamet Gjollesha"; Kutia Postare 1420; Tiranė - Shqipėri.

Tel:  +355 4 22 40 116; +355 4 22 58 839

Fax: +355 4 22 40 117

E-mail: toena@toena.com.al; redaksia@toena.com.al; toena@abcom-al;

Faqja e internetit: www.toena.com.al

Klikoni ketu pėr njė pamje mė tė qartė tė hartės     

 

Sekretaria

Tel. +355 4 22 40 116; +355 4 22 58 839
cel. 068 4014819
 

Shtypshkronja

Rruga “Sabaudin Gabrani”
Tel. 068 4014816
 

Financa, Marketingu

Cel. 068 4014816

Cel. 068 2026911
e-mail: marketingtoena@albaniaonline.net
 

Libraritė

Tiranė:
Qendra Tregtare Univers

Cel. 0684022702

 

Durrės:
Lagjia nr. 3; Rruga “Mbreti Monun” (nė qendėr tė Durrėsit)

Cel. 0692036626

 

Vlorė:
Pranė teatrit "Petro Marko"

Cel. 0684114899

Cel. 0682155143

033400750

 

Sarandė:
Pranė Shtėpisė sė Oficerėve

Cel. 0692791052

Cel. 0693679228

 

Pogradec:
Cel. 0692693649

 

Prishtinė:
Librari Toena (te ndėrtesa e Institutit Albanologjik)
e-mail: jahir_a@hotmail.com
Cel. 068 4014981; 00377 44114831