Kontakte     Indeks     Pershtypje     Porosi Online  

 

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

Pershtypje

     

Pėrshtypje
 

Ju lutemi, na bėni tė ditur mendimin tuaj!
 

Ne jemi nė kėrkim tė vazhdueshėm tė mėnyrave pėr ta bėrė kėtė paraqitje tonėn nė Internet sa mė tė mirė.


Komentet, sugjerimet dhe vėrejtjet tuaja janė thelbėsore nė kėtė proces. Nėpėrmjet tyre ne synojmė afrimin e mėtejshėm me ju, publik i nderuar, dhe pėrmirėsimin e cilėsisė dhe mėnyrės sė paraqitjes sė informacionit tek ju.


Gjithashtu, mirėpresim me shumė interesim pyetjet, kėrkesat dhe ankesat tuaja, si pėr sa i pėrket gjetjes sė informacionit nė kėtė paraqitje tonėn nė Internet apo aspekteve tė tjera qė kanė tė bėjnė me tė, ashtu edhe pėr ēfarėdo gjėje tjetėr qė ka tė bėjė me shėrbimet qė ju prisni prej nesh.


Lutemi na ndihmoni me ēdo koment, paqartėsi apo pyetje lidhur me gjithēka qė ka tė bėjė me paraqitjen tonė Internet dhe me shėrbimin qė ne ofrojmė.


Ju faleminderit pėr kohėn e shpenzuar nė faqen tonė.

Mbiemri *
Emri *
Telefon
E-Mail *
Subjekti *
Koment*