Kontakte     Indeks     Pershtypje     Porosi Online  

 

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

Katalogu i botimeve

Ky katalog ėshtė ideuar, formuluar dhe sistemuar nė mėnyrė tė tillė qė tė gjithė tė interesuarit tė mund tė marrin njė informacion tė plotė dhe tė hollėsishėm pėr ēdo libėr tė pėrfshirė nė tė.me shume
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
Email: botimet.toena@gmail.com

            redaksia@toena.com.al LIBRARITE TOENA

 

LIBRARI TOENA
Lagjja nr. 2

Rr. Abedin Bido, god. 73

Sarandė - Albania
Tel. 85 22 67 55
rudina.selimi@gmail.com
 
LIBRARI TOENA
Globi, Sarandė - Albania
Tel. 85 22 41 24
rudina.selimi@gmail.com
 
LIBRARI TOENA
Pranė Teatrit “Petro Marko”
Vlorė - Albania
Tel. 33 40 07 50
Cel. 068 842 01 32
  
LIBRARI TOENA - ARTINI
Pranė Institutit Albanologjik
Prishtinė - Kosovė
Tel. 0037 744 114 831
jahir_a@hotmail.com
Facebook: Libraria Toena - Artini

 

 

Botimet e reja

     

Botimet e reja

dokumenta 1-10 / 642  
faqe 1 nga 65 Faqja pasardhėse
 
H. C. Armstrong - Ujku i murrmė
NE, tokėsorė me staturė shkencėtari, Lindur nė imagjinatė, Por vendosur nė Qendra reale Kėrkimore tė Hapėsirės, Pėrmes ngjarjesh tipike, Ju dėshmojmė arritjen marramendėse tė kėtij shekulli, Zbulimin e mijėra planeteve tė reja nė Gjithesi, Ku mund tė ndodhen ALIENĖT.
mė shumė  
Philip Mansel - Kostandinopoja
mė shumė  
Paulo Coelho - Hipi
mė shumė  
Paul Celan - Lulėkuqja dhe kujtimi
mė shumė  
Harlan Coben - Mall pėr Ty
mė shumė  
Kostas Mourselas - Flokė flakė tė kuq
mė shumė  
Bardhyl Xhama - Mikeshat e pėllumbit
mė shumė  
Kadri Brahimaj - Babai i Ndėrlidhjes shqiptare
mė shumė  
Kosta Petrov - Shihemi nė majė
mė shumė  
Resmi Ēorbaxhi - Rrėnjėt
mė shumė  
Botė nė pėrkthim

Europa krijuese

 

 

  

 

Porosi Online
Bėni porosinė pėr librin tuaj tė preferuar, vetėm pėr Tiranėn...
Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume