Kontakte     Indeks     Pershtypje     Porosi Online  

English

 

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

Katalogu i botimeve

Ky katalog ėshtė ideuar, formuluar dhe sistemuar nė mėnyrė tė tillė qė tė gjithė tė interesuarit tė mund tė marrin njė informacion tė plotė dhe tė hollėsishėm pėr ēdo libėr tė pėrfshirė nė tė.me shume
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
Email: botimet.toena@gmail.com

            redaksia@toena.com.al LIBRARITE TOENA

 

LIBRARI TOENA
Lagjja nr. 2

Rr. Abedin Bido, god. 73

Sarandė - Albania
Tel. 85 22 67 55
rudina.selimi@gmail.com
 
LIBRARI TOENA
Globi, Sarandė - Albania
Tel. 85 22 41 24
rudina.selimi@gmail.com
 
LIBRARI TOENA
Pranė Teatrit “Petro Marko”
Vlorė - Albania
Tel. 33 40 07 50
Cel. 068 842 01 32
  
LIBRARI TOENA - ARTINI
Pranė Institutit Albanologjik
Prishtinė - Kosovė
Tel. 0037 744 114 831
jahir_a@hotmail.com
Facebook: Libraria Toena - Artini

 

 

Kush jemi ne

     

Kush jemi ne?

 

 

Kur ėshtė krijuar,personeli, bashkėpunėtorėt

Sa dhe ēfarė boton

Botimi i periodikėve

Shtypshkronja e Sh B Toena

Shpėrndarja

Panairet ndėrkombėtare tė librit

Panairet panshqiptare tė librit

 

 

Presidenti
Deklarata e nxituar e njė diplomati tė lartė


"Demokracia ėshtė kapur rob nga njė bandė hajdutėsh. Ndėrkombėtarėt heshtin"


Piramida - Viktima e radhės e korrupsionit


mė shumė
Drejtore e Pėrgjithshme
Fjala e mbajtur nė pėrvjetorin e 88-tė tė Niko Nikollės


Fjala nė promovimin e librit tė Theodhoros Pangallos "Me Papandreun nė Europė"


Probleme tė politikave botuese tė letėrsisė greke nė shqip


mė shumė
Rrugėtimi drejt identitetit

Europa Krijuese 2020

 

 

Botė nė pėrkthim

Europa Krijuese 2014

 

  

 

Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume