Kontakte     Indeks     Pershtypje     Porosi Online  

English

 

katalogu i botimeve
letėrsi artistike shqipe
gjuhėsi
letėrsi e huaj
fjalorė dhe metoda
publicistikė
histori
monografi, ditarė, kujtime
mjekėsi
filmografi
filozofi, psikologji, sociologji
albume
muzike
kuzhina
atlasė
libra tė tjerė
ribotime
letėrsi artistike pėr fėmijė
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

katalogu i botimeve - filozofi, psikologji, sociologji

     

Filozofi, psikologji, sociologji


A | E | G | J | L | M | N | S | Tė gjitha

dokumenta 1-10 / 10  
faqe 1 nga 1
 
Jashar Demiri
Libėr i hapur pėr ata qė janė tė interesuar tė dinė mė shumė
mė shumė  
Li Hongzhi
Ēfarė ėshtė Ligji i Budės? Ėshtė fe? Ėshtė filozofi?
mė shumė  
Nazim Shtino
Autori nė kėtė punim paraqet aspektin shoqėrisht tė rrezikshėm tė sėmundjeve psikike dhe vlerėsimin psikiatriko ligjor tė tyre.
mė shumė  
Apostol Lira
Trajtimi i problemeve nė kėtė libėr bėhet nė 8 grupe, sipas stadit tė jetės individuale tė njeriut
mė shumė  
Marcella Vasconi
secili do tė pėrfitojė diēka nga zbulimet qė kanė kryer studiuesit pėr t'u bėrė qoftė dhe pjesėrisht psikolog..
mė shumė  
Ludwig Wittgenstein
Vepra Hulumtime filozofike ėshtė njė nga veprat filozofike mė me influencė tė shekullit XX
mė shumė  
Samuel Enoch Stumpf
Ky vėllim ėshtė i ndarė nė dy pjesė: Pjesa e parė ėshtė njė histori e filozofisė perėndimore, ndėrsa pjesa e dytė pėrmban shkrime qė kanė tė bėjnė me problemet themelore tė filozofisė.
mė shumė  
Autorė tė ndryshėm
Njė libėr qė nuk i shėrben vetėm studentėve tė Socilogjisė, por edhe ēdo qytetari.
mė shumė  
Edmond Dragoti
Shpjegimi i sjelljeve tė individit dhe shoqėrisė vazhdon tė tėrheqė vėmendjen e psikologėve tė shquar tė tė gjitha kohėrave.
mė shumė  
Nazif Saraēi
Filozofia e Nazif Saraēit, njė ndėr filozofėt e paktė shqiptarė.
mė shumė  

Rrugėtimi drejt identitetit

Europa Krijuese 2020

 

 

Botė nė pėrkthim

Europa Krijuese 2014

 

  

 

Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume