Kontakte     Indeks     Pershtypje     Porosi Online  

English

 

katalogu i botimeve
letėrsi artistike shqipe
gjuhėsi
letėrsi e huaj
fjalorė dhe metoda
publicistikė
histori
monografi, ditarė, kujtime
mjekėsi
filmografi
filozofi, psikologji, sociologji
albume
muzike
kuzhina
atlasė
libra tė tjerė
ribotime
letėrsi artistike pėr fėmijė
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

katalogu i botimeve - kuzhina

     

Gatimi


C | I | K | M | Tė gjitha

dokumenta 1-8 / 8  
faqe 1 nga 1
 
Carla Bardi - Libri i artė i ēokollatės
mė shumė  
Katerina Gremo - Kuzhinė mesdhetare
mė shumė  
Kuzhina e shpejtė
600 receta tė shpejta qė pėrgatiten nė 10-30 minuta.
mė shumė  
Sofia Souli
Kuzhina greke. Nė kėtė libėr kemi mbledhur 168 pjata nga mė karakteristiket.
mė shumė  
H. Beluli, M. Fosa
Qėllim i pėrpilimit tė kėtij libri ėshtė qė tė njohė dhe tė rrisė mė mirė nivelin e pėrgatitjen e amvisave nė familje pėr gatimet e gjellėve nė gamė sa mė tė gjerė.
mė shumė  
Kuzhina sot pėr ēdo familje
Me shume se 400 receta gatimi, me nje sukses te garantuar per cdo rast dhe per cdo shije. Me ilustrime me ngjyra..
mė shumė  
Enciklopedia e kuzhinės mesdhetare
Ky libėr ofron njė paketė tė plotė tė recetave tradicionale, qė vijnė nga i gjithė pellgu i Mesdheut: Italia, Franca jugore, Spanja, Afrika e Veriut, Lindja e Mesme, Greqia, Shqipėria dhe vendet e tjera ballkanike.
mė shumė  
Kuzhina Italiane
Mė shumė se 700 receta tradicionale nga tė gjitha krahinat e Italisė, tė cilat shoqėrohen me mė shumė se 400 ilustrime fantastike.
mė shumė  

Rrugėtimi drejt identitetit

Europa Krijuese 2020

 

 

Botė nė pėrkthim

Europa Krijuese 2014

 

  

 

Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume