Kontakte     Indeks     Pershtypje     Porosi Online  

English

 

katalogu i botimeve
letėrsi artistike shqipe
gjuhėsi
letėrsi e huaj
fjalorė dhe metoda
publicistikė
histori
monografi, ditarė, kujtime
mjekėsi
filmografi
filozofi, psikologji, sociologji
albume
muzike
kuzhina
atlasė
libra tė tjerė
ribotime
letėrsi artistike pėr fėmijė
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

katalogu i botimeve - mjekėsi

     

Mjekėsi


A | E | H | M | N | P | U | Tė gjitha

dokumenta 1-10 / 10  
faqe 1 nga 1
 
Polikron Ēelo
Ja dhe njė libėr qė i duhet familjeve tona.
mė shumė  
Hodo Ēelo
mė shumė  
Universiteti Tiranes
Kėtu pėrfshihet historia 50 vjeēare e Fakultetit tė Mjekėsisė (1952 2002)
mė shumė  
Andrea Gudha
mė shumė  
Mirela Bogdani
mė shumė  
Alketa Koroshi
Pėr realizimin e kėtij libri janė shfytėzuar arritjet mė tė mira tė literaturės mjekėsore bashkėkohore, shumė publikime, revista dhe traktate tė disiplinės sė nefrologjisė.
mė shumė  
Abedin Shabani
Duke analizuar rezultatet e komplikuara dhe kėrkimet e gjithanshme tė botės bimore, nga viti nė vit shtohet pėrdorimi i bimėve mjekuese.
mė shumė  
Elmas Eltari
Ky tekst ėshtė destinuar pėr studentėt e mjekėsisė, mjekėt e pėrgjithshėm e specializantė, patologė, pediatėr etj.
mė shumė  
Niko Veizaj
Botimi i kėtij libri me pėrmbajtje tė sėmundjeve tė shtatzėnisė dhe atyre gjinekologjike, lindi si nevojė e mungesės sė njė teksti tė veēantė pėr kėto sėmundje, pėr studentėt e Fakultetit tė Infermierisė.
mė shumė  
Nikita Manoku
Ky libėr vjen nė ndihmė tė tė gjithė mjekėve gjinekologė dhe nėnave e grave, qė kėrkojnė tė zgjerojnė njohuritė e tyre mbi identitetin gjinor femėror.
mė shumė  

Rrugėtimi drejt identitetit

Europa Krijuese 2020

 

 

Botė nė pėrkthim

Europa Krijuese 2014

 

  

 

Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume