Kontakte     Indeks     Pershtypje     Porosi Online  

English

 

katalogu i botimeve
letėrsi artistike shqipe
gjuhėsi
letėrsi e huaj
fjalorė dhe metoda
publicistikė
histori
monografi, ditarė, kujtime
mjekėsi
filmografi
filozofi, psikologji, sociologji
albume
muzike
kuzhina
atlasė
libra tė tjerė
ribotime
letėrsi artistike pėr fėmijė
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

katalogu i botimeve - muzike

     

Muzikė

Dh | E | N | S | Sh | Tė gjitha

dokumenta 1-7 / 7  
faqe 1 nga 1
 
Seimen Gjokoli
mė shumė  
Naxhi Kasoruho
mė shumė  
Shpėtim Dajēi
mė shumė  
Dhora Leka
mė shumė  
Shpėtim Kushta
Cikėl muzikor vokalo instrumental
mė shumė  
Eno Koēo
Repertori i kėngės lirike qytetare shqiptare i viteve 1930
mė shumė  
Simon Gjoni
mė shumė  
Rrugėtimi drejt identitetit

Europa Krijuese 2020

 

 

Botė nė pėrkthim

Europa Krijuese 2014

 

  

 

Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume