Kontakte     Indeks     Pershtypje     Porosi Online  

English

 

katalogu i botimeve
letėrsi artistike shqipe
gjuhėsi
letėrsi e huaj
fjalorė dhe metoda
publicistikė
histori
monografi, ditarė, kujtime
mjekėsi
filmografi
filozofi, psikologji, sociologji
albume
muzike
kuzhina
atlasė
libra tė tjerė
ribotime
letėrsi artistike pėr fėmijė
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
Email: botimet.toena@gmail.com

            redaksia@toena.com.al LIBRARITE TOENA

 

LIBRARI TOENA
Lagjja nr. 2

Rr. Abedin Bido, god. 73

Sarandė - Albania
Tel. 85 22 67 55
rudina.selimi@gmail.com
 
LIBRARI TOENA
Globi, Sarandė - Albania
Tel. 85 22 41 24
rudina.selimi@gmail.com
 
LIBRARI TOENA
Pranė Teatrit “Petro Marko”
Vlorė - Albania
Tel. 33 40 07 50
Cel. 068 842 01 32
  
LIBRARI TOENA - ARTINI
Pranė Institutit Albanologjik
Prishtinė - Kosovė
Tel. 0037 744 114 831
jahir_a@hotmail.com
Facebook: Libraria Toena - Artini

 

 

katalogu i botimeve - publicistikė

     

Publicistikė


A | B | F | G | H | I | J | K | M | N | P | R | S | T | V | W | Tė gjitha

dokumenta 1-10 / 44  
faqe 1 nga 5 Faqja pasardhėse
 
Anteos Hrisostomidhis - Antenat e epokės sime
mė shumė  
Mėhill Tanushi - Fajtorė pa emėr
mė shumė  
Bashkim Kuēuku - Kombi gjen vetveten
mė shumė  
Kosta Barjaba, Fatmir Xhafaj - 21 janari ... Njė histori e papėrfunduar
mė shumė  
Januz Januzaj - Shqipėria ime
mė shumė  
Fondacioni "Moisiu" - Realiteti i sotėm shqiptar dhe sfidat e ardhshme kushtetuese ligjore
mė shumė  
Pėllumb Xhufi - Shekulli i Voskopojės (1669-1769)
mė shumė  
Gėzim Tushi - Arsyetime politike
mė shumė  
Mero Baze - Viti '97
mė shumė  
Paskal Milo - Tė vėrtetat e fshehura - Incidenti i Kanalit tė Korfuzit
mė shumė  
Rrugėtimi drejt identitetit

Europa Krijuese 2020

 

 

Botė nė pėrkthim

Europa Krijuese 2014

 

  

 

Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume