Kontakte     Indeks     Pershtypje  

English

katalogu i botimeve
letėrsi artistike shqipe
gjuhėsi
letėrsi e huaj
fjalorė dhe metoda
publicistikė
histori
monografi, ditarė, kujtime
mjekėsi
filmografi
filozofi, psikologji, sociologji
albume
muzike
kuzhina
atlasė
libra tė tjerė
ribotime
letėrsi artistike pėr fėmijė
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko

katalogu i botimeve - letėrsi artistike pėr fėmijė

     

ENCIKLOPEDI E ILUSTRUAR PĖR FĖMIJĖ

Njė enciklopedi e kompetuar, me format tė madh dhe me 136 faqe
 

 

 

ENCIKLOPEDI E ILUSTRUAR PĖR FĖMIJĖ (Me lidhje speciale)
Kategoria: enciklopedi
ISBN: 99927 1 436 0
Shtepia Botuese: Toena

Formati: 21x25 cm

Faqe: 136

Cmimi: 1990 lekė / 15,00 euro

 

Rreth Librit

Njė enciklopedi e kompetuar, me format tė madh dhe me 136 faqe. Brenda saj fėmijėt do tė marrin tė dhėna dhe informacionin qė u duhet nga tė gjitha fushat e jetės. Fėmija pajiset kėshtu me dije nga historia, gjeografia, shkencat e tjera dhe mbi njerėzit nė pėrgjithėsi. Tepėr e nevojshme dhe e domosdoshme pėr ēdo fėmijė! 

 

 

Veprimtari

TOENA 15 vjet pėrvojė nė fushėn e botimeve

 

Fituesit e ēmimeve tė panairit tė 10- tė tė librit “Tirana 2007”

 

Takim me rastin e 70-vjetorit tė akademikut Rexhep Qosja

Universi Shqiptar i Librit
Informacion, Opinione, Letersi, Probleme... me shume