Kontakte     Indeks     Pershtypje  

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko
Lista e plote e botimeve
Per te marre listen e plote te botimeve ne formatin Microsoft Exel, ju lutemi klikoni ketu.
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
      +355 4 22 58 839

Fax: +355 4 22 40 117
E-mail: toena@toena.com.al

toena@abcom-al.com 
redaksia@toena.com.al 

lista e plote e botimeve

     

Lista e plotė e botimeve 1992-2007


A I B I C I Ē I D I Dh I E I F I G I GJ I H I I I J I K I L I Ll I M I N I O I P I Q I R I S I Sh I T I U I V I X I Xh I Y I ZW I Botimet Toena


Autori                           Titulli Lloji Viti
Botimet Toena Rregullore e qarkullimit rrugor 1996
Botimet Toena Film muzeumi album 1999
Botimet Toena Tre arinjtė (nga autorė rusė) pėrralla 1996
Botimet Toena Njė pyetje manushaqes poezi 1997
Botimet Toena Katalogu i filmit shqiptar 1997
Botimet Toena Vizato dhe ngjyros pėr fėmijė 1998
Botimet Toena Historia, shkolla, shoqėria studim 1998
Botimet Toena Harta e Kosovės 1998
Botimet Toena Kodi civil i vitit 1929 1999
Botimet Toena Kureshti nga jeta e njerėzve tė shquar 1998
Botimet Toena Tėrbaēi nė rrjedhat e historisė studime
Botimet Toena Malėsia e Gjakovės album 1998
Botimet Toena Antologji poetike 1999 1999
Botimet Toena Librazhdi Album 2000
Botimet Toena Manual nė ndihmė tė mamive 2000
Botimet Toena Manual nė ndihmė tė infermiereve 2000
Botimet Toena Manual nė ndihmė tė mjekėve pediatėr 2000
Botimet Toena Albumi Tirana 2000
Botimet Toena Historia e Vitit tė Ri (pėrkth.Irena Toēi) pėrrallė 2000
Botimet Toena Historia e Krishtlindjeve (pėrkth.Irena Toēi) pėrrallė 2000
Botimet Toena Konferencat lokale tė Komunitetit, ... mat. nga konferenca 2002
Botimet Toena I speak english (pėrkth.Irena Toēi) metodė 2004
Botimet Toena Kuzhina sot pėr ēdo familje receta gatimi 2004
Botimet Toena Atlasi i kafshėve atlas 2004
Botimet Toena Bilanci i shoqėruar dhe firmave private manual 1993
Botimet Toena Njė aktor i madh pėrrallė 1994
Botimet Toena Trimėritė e Tiseut pėrrallė 1994
Botimet Toena Fyelli magjik pėrrallė 1994
Botimet Toena Pinoku pėrrallė 1994
Botimet Toena Roli i besimit mysliman nė Shqipėri mat. nga njė sem. ndėrkomb. 1995
Botimet Toena Princesha e magjepsur vėllim me tregime 1995
Botimet Toena Samiti i Nato-s nė Uashington publicistikė 2000
Botimet Toena Pesė pėrralla afrikane (pėrkth. Hasan Luēi) pėrralla 2003
Botimet Toena La Fonten (pėrkth. Vedat Kokona) Fabula