Kontakte     Indeks     Pershtypje  

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko
Lista e plote e botimeve
Per te marre listen e plote te botimeve ne formatin Microsoft Exel, ju lutemi klikoni ketu.
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
      +355 4 22 58 839

Fax: +355 4 22 40 117
E-mail: toena@toena.com.al

toena@abcom-al.com 
redaksia@toena.com.al 

lista e plote e botimeve

     

Lista e plotė e botimeve 1992-2007


A I B I C I Ē I D I Dh I E I F I G I GJ I H I I I J I K I L I Ll I M I N I O I P I Q I R I S I Sh I T I U I V I X I Xh I Y I ZW I Botimet Toena


Autori Titulli Lloji Viti
Dhimitėr Canco Epiri - vėshtrim historik dhe etnografik studim 1999
Dhimitėr Gjoka Unė e dashurova Saudinė mbresa udhėtimi 2002
Dhimitėr Grillo Arvanitėt dhe shqiptarėt nė luftėn ēlirimtare tė popullit grek histori 2003
Dhimitėr Xhuvani Na ruaj mendtė, o Zot! tregime 1998
Dhimitėr Xhuvani Kambana e thyer e Kremlinit tregime 1996
Dhionisis Kapsalis Topografitė Poezi 2006
Dhora Leka Kėngėt partizane - kėngėt e luftės pėr liri mbresa dhe kujtime 2003
Dhora Leka Nėna ime rrėfenjė 1997
Dhori Qiriazi Flakėt e vatrės folklor 2002
Dhori Qiriazi Kaligrame lirike krijimtari popullore 2002
Dhori Qiriazi Sic thonė njėherė Fabula 2005
Dhori Qiriazi Dhimitėr Kamarda monografi 1997