Kontakte     Indeks     Pershtypje  

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko
Lista e plote e botimeve
Per te marre listen e plote te botimeve ne formatin Microsoft Exel, ju lutemi klikoni ketu.
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
      +355 4 22 58 839

Fax: +355 4 22 40 117
E-mail: toena@toena.com.al

toena@abcom-al.com 
redaksia@toena.com.al 

lista e plote e botimeve

     

Lista e plotė e botimeve 1992-2007


A I B I C I Ē I D I Dh I E I F I G I GJ I H I I I J I K I L I Ll I M I N I O I P I Q I R I S I Sh I T I U I V I X I Xh I Y I ZW I Botimet Toena


Autori Titulli Lloji Viti
G. Toreljman,C. Morand Jeta seksuale pėr 10-13 vjeēarėt metodikė pėr fėmijėt 1994
G.Toreljman,C. Morand Jeta seksuale pėr 6-9 vjeēarėt metodikė pėr fėmijėt 1994
Gani Burnaci Kardhiqi dhe Ali pashė Tepelena histori 2003
Gani Muho Ditar i shkruar me gjak 2005
Gani Muho Brati nė rrjedhat e jetės Monografi 2005
Gaqo Bushaka Zogu nė kaushin e akullores pėrralla 2004
Gaqo Bushaka Amaneti i dhelprės pėrralla tė zgjedhura 1997
Gaston Legrain Planifikimi familjar manual 1998
Gazmend Shpuza Nė vazhdėn e gjurmimeve pėr epokėn e Rilindjes 1997
Gentian Vyshka Viti i apokalipsit poezi 2000
Gentiana Koēi Njė hap… prozė, poezi
George Soros Kriza e kapitalizmit global monografi 1999
Gėte Kėnga e udhėtarit nė shtrėngatė poezi tė zgjedhura 2003
Gėzim Buna Krakė dashurie poezi 1998
Giacomo Puccini Turandot Libret 2005
Giovanni Bernardi Faleminderit shqip-italisht 1997
Giuliano Procacci Historia e italianėve monografi 2000