Kontakte     Indeks     Pershtypje  

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko
Lista e plote e botimeve
Per te marre listen e plote te botimeve ne formatin Microsoft Exel, ju lutemi klikoni ketu.
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
      +355 4 22 58 839

Fax: +355 4 22 40 117
E-mail: toena@toena.com.al

toena@abcom-al.com 
redaksia@toena.com.al 

lista e plote e botimeve

     

Lista e plotė e botimeve 1992-2007


A I B I C I Ē I D I Dh I E I F I G I GJ I H I I I J I K I L I Ll I M I N I O I P I Q I R I S I Sh I T I U I V I X I Xh I Y I ZW I Botimet Toena


Autori                            Titulli Lloji          Viti
Ylli Dervishi Dritaret e mungesės Poezi 2005
Ymer Ēiraku Nė zbėrthim tė kodeve letrare studim 1998
Ymer Kaziu Kėngė tė luftės poezi 1999
Ymer Nurka Zbori i kafshėve zbatharake fabula 2004
Ymer Nurka Kuvendi i qenve fabula 2004
Ymer Nurka Marshi i lukunisė fabula 2004
Ymri Demishai Nervi i jetės poezi 1999
Ymri Demishai Jeta pas luftės dhe ndihma themelore psiko-sociale studim 1999