Kontakte     Indeks     Pershtypje  

katalogu i botimeve
lista e plote e botimeve
revista Universi Shqiptar i Librit
lista e ofruar per shitje

 

kėrko
Lista e plote e botimeve
Per te marre listen e plote te botimeve ne formatin Microsoft Exel, ju lutemi klikoni ketu.
Na kontaktoni

Botimet Toena

Rruga "M. Gjollesha"

K. P. 1420

Tiranė - Shqipėri.
Tel:+355 4 22 40 116
      +355 4 22 58 839

Fax: +355 4 22 40 117
E-mail: toena@toena.com.al

toena@abcom-al.com 
redaksia@toena.com.al 

lista e plote e botimeve

     

Lista e plotė e botimeve 1992-2007


A I B I C I Ē I D I Dh I E I F I G I GJ I H I I I J I K I L I Ll I M I N I O I P I Q I R I S I Sh I T I U I V I X I Xh I Y I Z I W I Botimet Toena


Autori Titulli Lloji Viti
Zaho Balili Brengat e shpirtit poezi 2001
Zaho Balili Lot kurbeti poezi 2003
Zaho Balili (Rexhini) Kur dy zemra dashurohen tregime 2002
Zamir Dule Pėrbindėshi i Tropojės kronikė 1995
Zana Liko Shqipėria dhe Tanzimati studim 2002
Zef Serembe Mė tė bukurės nė Strigari poezi tė zgjedhura 2000
Zhak le Gof Perėndimi i qytetėrimit mesjetar histori 1997
Zhan de la Fonten Fabula tė zgjedhura fabula 1996
Zherar Dėviljė Poker amazonash roman 1993
Zyba Bashmili Kur shpirti vallėzon Monografi 2005
Zyhdi Morava Tėrbimi roman 1998
Zyhdi Morava E puthura e dikurshme tregime 2003
Zyhdi Shehu Andrea Ekonomi monografi 2000
Zyhdi Shehu Ahmet Bejtaga monografi 1996