Print Close

Lista e plotė e botimeve 1992-2007


A I B I C I Ē I D I Dh I E I F I G I GJ I H I I I J I K I L I Ll I M I N I O I P I Q I R I S I Sh I T I U I V I X I Xh I Y I ZW I Botimet Toena


Autori Titulli Lloji Viti
Llambi Gjikuli Copėtimi i ėndrrave tregime e novelė 2002
Llambi Gjikuli Loti i mesnatės poezi 2004
Llazar Opari (O’Laxer) Paradoks poezi 1997
Llazi TanaArtan Selenica Qarkullimi rrugor dhe automobili rregullore qarkullimi 1993