Print Close

Botimet e reja

dokumenta 1-10 / 642  
faqe 1 nga 65 Faqja pasardhėse
 
Mimoza Hafizi - Pika trėndafil
NE, tokėsorė me staturė shkencėtari, Lindur nė imagjinatė, Por vendosur nė Qendra reale Kėrkimore tė Hapėsirės, Pėrmes ngjarjesh tipike, Ju dėshmojmė arritjen marramendėse tė kėtij shekulli, Zbulimin e mijėra planeteve tė reja nė Gjithesi, Ku mund tė ndodhen ALIENĖT.
mė shumė  
Raymond Carver - Pėr ēfarė flasim kur flasim pėr dashuri
mė shumė  
Enver Ulqini - Fjalor enciklopedik i vreshtit dhe i verės
mė shumė  
Paul Celan - Lulėkuqja dhe kujtimi
mė shumė  
Harlan Coben - Mall pėr Ty
mė shumė  
Kostas Mourselas - Flokė flakė tė kuq
mė shumė  
Bardhyl Xhama - Mikeshat e pėllumbit
mė shumė  
Kadri Brahimaj - Babai i Ndėrlidhjes shqiptare
mė shumė  
Kosta Petrov - Shihemi nė majė
mė shumė  
Resmi Ēorbaxhi - Rrėnjėt
mė shumė